Kontakt oss


Havnegt.19, N-8400 Sortland
E-post: firmapost@prestfjord.no
Telefon: 76 11 03 30
Faks: 76 11 03 40


Selskaper


Kontaktpersoner


Knut Roald Holmøy

Daglig leder Prestfjord AS / Prestfjord Havfiske AS
Tel: 76 11 03 33
Mob: 951 27 945
Mail: knut@prestfjord.no

Kay Arne Nygård

Daglig leder Holmøy Maritime AS
Tel: 76 11 03 45
Mobil: 982 07 379
Mail: kay-arne@prestfjord.no

Heidi Holmøy

Mannskaps- og personalsjef
Tel: 76 11 03 30
Mob: 901 86 258
Mail: heidi@prestfjord.no

Brit Elin Ryggvik

Økonomi- og lottansvarlig
Tel: 76 11 03 37
Mail: britelin@prestfjord.no

Berit Hegstad

Økonomimedarbeider
Tel: 76 11 03 39
Mail: berit@prestfjord.no

Ola Helge Holmøy

Daglig leder Holmøy Holding
Tel: 76 11 03 31
Mob: 907 73 613
Mail: ola@prestfjord.no

Robert Jenssen

Teknisk Inspektør
Tel: 76 11 03 36
Mob: 918 55 739
Mail: robert@prestfjord.no

Inge Ovesen

Prosjektleder
Tel: 76 11 03 43
Mail: inge@prestfjord.no

Johnny Johansen

Daglig leder Prestfjord Seafood AS
Tel: 76 11 03 32
Mob: 909 23 129
Mail: johnny@prestfjord.no

Ragnhild Berg

Salgs- og eksportmedarbeider
Tel: 76 11 03 44
Mob: 951 45 637
Mail: ragnhild@prestfjord.no

Lisa Mari Haukenes

Salgs- og eksportmedarbeider
Tel: 76 11 03 48
Mob: 952 90 611
Mail: lisa@prestfjord.no

Roger Simonsen

Daglig leder Eidsfjord Sjøfarm AS
Tel: 76 11 03 38
Mob: 992 74 332
Mail: roger@prestfjord.no

Rolf Arne Reinholdtsen

Produksjonsleder
Tel: 76 11 03 46
Mob: 990 01 556
Mail: rolf-arne@prestfjord.no

Leif Karl Hansen

Driftsleder Myre Fryseterminal AS
Tel: 76 13 40 01
Mob: 951 34 001
Mail: post@fryseterminalen.no