Holmøy Maritime AS


Holmøy Maritime AS ble stiftet 01. januar 2014 og er administrasjonsselskapet i konsernet. Hovedaktiviteten vår er drift av 4 moderne trålere med til sammen 12 kvoteenheter for hvitfisk og reker samt produksjon av laks.




Kontaktpersoner

Knut R. Holmøy

Knut R. Holmøy

CEO

Telefon: 76 11 03 33
Mobil: 951 27 945
knut@prestfjord.no

Heidi Holmøy

Heidi Holmøy

Mannskaps- og personalsjef

Telefon: 76 11 03 30
Mobil: 901 86 258
heidi@prestfjord.no

Brit Elin Ryggvik

Brit Elin Ryggvik

Økonomi- og lottansvarlig

Telefon: 76 11 03 37
britelin@prestfjord.no

Berit Hegstad

Berit Hegstad

Økonomimedarbeider

Telefon: 76 11 03 39
berit@prestfjord.no

Ida M. Holmøy

Ida M. Holmøy

Økonomimedarbeider

Telefon: 76 11 03 35
Mob: 906 31 649
ida@prestfjord.no

Kay Arne Nygård

Kay Arne Nygård

Daglig leder

Telefon.: 76 11 03 45
Mobil: 982 07 379
kay-arne@prestfjord.no

Ola Helge Holmøy

Ola Helge Holmøy

Daglig leder i Holmøy Holding

Telefon.: 76 11 03 31
Mobil: 907 73 613
ola@prestfjord.no

Kenneth Holmøy

Kenneth Holmøy

Telefon.: 76 11 03 40
Mobil: 411 22 126
kenneth@prestfjord.no

Robert Jenssen

Robert Jenssen

Teknisk inspektør

Telefon: 76 11 03 36
Mob: 918 55 739
robert@prestfjord.no

Johan Aronsen

Johan Aronsen

Teknisk inspektør

Telefon.: 76 11 03 34
Mobil: 907 09 218
johan@prestfjord.no

Elisabeth Akça

Elisabeth Akça

Kantineansvarlig- og resepsjonist

Telefon.: 76 11 03 43
elisabeth@prestfjord.no

Ingrid Holmøy

Ingrid Holmøy

Kantineansvarlig- og resepsjonist

Telefon.: 76 11 03 43
Mobil: 480 70 868
ingrid@prestfjord.no

Tore Jobsen

Tore Jobsen

Vaktmester- og sjåfør

Mob: 481 25 361
tore@prestfjord.no

Karl Hugo Knutsen

Karl Hugo Knutsen

Lagermedarbeider

Mobil: 918 18 970